MŠ při NAUTIS

Na koho se můžete spolehnout v naší školce

Mgr. Michaela Vaculčíková, ředitelka

Email: michaela.vaculcikova@nautis.cz


Bc. Monika Junová, vedoucí učitelka

Narodila jsem se a bydlím v Praze, kde jsem vystudovala speciální pedagogiku na Univerzitě Jana Ámose Komenského. S dětmi pracuji již 12 let jako učitelka. Mezi mé koníčky patří cestovaní a sport. Práce s dětmi je pro mě velice naplňující, všestranná a různorodá. Velmi mě baví, že mohu děti něco naučit a zároveň se mohu učit o sobě samé. V minulosti jsem pracovala v běžné a soukromé mateřské škole, s dětmi s PAS jsem přišla do kontaktu v rámci integrace. Svět dětí s PAS mě vždy velmi zajímal a bylo to také téma mé bakalářské práce. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla změnit práci a jít pracovat do mateřské školy, která se věnuje právě dětem s poruchami autistického spektra. Mým cílem vždy bude, aby děti byly v naší mateřské škole spokojené a chodily do školky s radostí.

Email: monika.junova@nautis.cz


Kateřina Douchová, DiS., učitelka

Narodila jsem se v Praze, kde i stále žiji. Vystudovala jsem VOŠ sociálně právní, kde jsem v rámci pedagogických i sociálních praxí získala sebedůvěru a přihlásila jsem se a doplnila vzdělání na Univerzitě Karlově v oboru Psychopedie. Hned po absolvování školy se mi narodila dcerka Izabelka, která neměla jednoduchý start do života, a proto jsem se začala věnovat různým možnostem její pomoci, které i nyní využívám v MŠ při práci s dětmi, jako jsou relaxační reflexní masáže, neurovývojová stimulace nebo smart cvičení. Moje největší záliba? Paradoxně vymýšlení nových pomůcek a her pro děti, které je budou dále rozvíjet. Také jsem vášnivá cukrářka, zbožňuji turistiku a s ní spojený geocaching. Také tanec a je to zvláštní, ale ráda se osobně vzdělávám. Práce s dětmi mě neskutečně baví a naplňuje, protože každé dítě je osobnost samo a hledat si k němu cestičku je pro mě velký zážitek.

Email: katerina.douchova@nautis.cz


Martina Lukešová, asistentka pedagoga

V současné době bydlím v Praze společně se svým synem a mezi mé zájmy patří zahradničení a kynologie. Původně jsem pracovala v jedné z pražských mateřských škol téměř 10 let. S problematikou dětí s PAS jsem se setkala v rámci integrace v původním zaměstnání a kurz asistenta pedagoga byl tedy jasnou volbou. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. K dětem přistupuji individuálně a s respektem k jejich potřebám, tak, aby se ve školce cítily co nejlépe.

Email: martina.lukesova@nautis.cz


Přejít nahoru