MŠ při NAUTIS

Na koho se můžete spolehnout v naší školce

Bc. Monika Junová, ředitelka

Narodila jsem se a bydlím v Praze, kde jsem vystudovala speciální pedagogiku na Univerzitě Jana Ámose Komenského. S dětmi pracuji již 12 let jako učitelka. Mezi mé koníčky patří cestovaní a sport. Práce s dětmi je pro mě velice naplňující, všestranná a různorodá. Velmi mě baví, že mohu děti něco naučit a zároveň se mohu učit o sobě samé. V minulosti jsem pracovala v běžné a soukromé mateřské škole, s dětmi s PAS jsem přišla do kontaktu v rámci integrace. Svět dětí s PAS mě vždy velmi zajímal a bylo to také téma mé bakalářské práce. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla změnit práci a jít pracovat do mateřské školy, která se věnuje právě dětem s poruchami autistického spektra. Mým cílem vždy bude, aby děti byly v naší mateřské škole spokojené a chodily do školky s radostí.

E-mail: monika.junova@nautis.cz


Veronika Ertnerová, asistentka pedagoga

Narodila jsem se v Trutnově, ale již spoustu let bydlím v Praze. Během výchovy svých tří dětí jsem vystudovala Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Žatci. Vždy jsem se ráda starala o své děti, a jelikož jsou již všechny dospělé, rozhodla jsem se pracovat ve školství. Pracovala jsem na základních školách s různými dětmi a jejich rozličnými problémy. Po zkušenostech jsem dospěla k tomu, že mě nejvíce naplňuje práce s předškolními dětmi a obzvláště pomoc dětem, které jsou nejvíce znevýhodněné.

E-mail: veronika.ertnerova@nautis.cz


Martina Lukešová, asistentka pedagoga

V současné době bydlím v Praze společně se svým synem a mezi mé zájmy patří zahradničení a kynologie. Původně jsem pracovala v jedné z pražských mateřských škol téměř 10 let. S problematikou dětí s PAS jsem se setkala v rámci integrace v původním zaměstnání a kurz asistenta pedagoga byl tedy jasnou volbou. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. K dětem přistupuji individuálně a s respektem k jejich potřebám, tak, aby se ve školce cítily co nejlépe.

E-mail: martina.lukesova@nautis.cz


Bc. Stanislava Jindrová, asistentka pedagoga

Vystudovala jsem speciální pedagogiku, obor speciální pedagogika předškolního věku, na Univerzitě Palackého v Olomouci. Již při studiu jsem začala pracovat jako učitelka ve speciální mateřské škole, kde jsem v rámci integrační třídy poprvé přišla do kontaktu s dětmi s PAS. Práce s těmito dětmi mi přišla velmi zajímavá, což mě inspirovalo k tomu věnovat se problematice poruch autistického spektra více do hloubky. Práce s dětmi s PAS je pro mě výzva zejména proto, že mě baví pronikat do jejich světa a snažit se hledat způsoby, jak si vzájemně porozumět a skamarádit se.

E-mail: stanislava.jindrova@nautis.cz

Přejít nahoru