AutismPort

Nový informační portál o autismu. Komplexní informace na jednom místě.

Webový portál AutismPort přináší odpovědi na všechny vaše otázky týkající se autismu! Ať už jste člověk s autismem, rodič či příbuzný dítěte nebo osoby s PAS, učitel, asistent pedagoga či odborník v jiné oblasti, náš webový portál je připraven poskytnout vám informace ze všech oblastí, kterých se život na spektru dotýká. Portál je členěn do přehledných sekcí, aby vaše hledání bylo co nejjednodušší.

V rubrice Vše o autismu získáte nejen základní informace o problematice PAS, ale také o zkušenostech terapeutů, pedagogů a dalších odborníků, kteří s osobami s poruchou autistického spektra pracují. Svými poznatky z oblasti vědy a výzkumu přispějí přední čeští experti. A v neposlední řadě se o zkušenosti z různých oblastí života podělí samotní lidé na spektru. 

Máte dotaz, na který jste na stránkách AutismPortu nenašli odpověď? Nebo se potřebujete poradit či se zorientovat v konkrétní problematice? Obrátit se můžete na naši Poradnu, ve které na vaše dotazy odpoví pracovníci sociální služby Poradna Národního ústavu pro autismus, z. ú.. 

Užitečná pro vás může být také mapa Míst podpory – živá síť, která si klade za cíl obsáhnout co nejvíce existujících podpůrných institucí, služeb a projektů určených lidem s autismem a jejich blízkých tak, aby měl každý možnost najít podporu odpovídající jeho potřebám.

Měníme společnost. S odvahou.

Náš web by neexistoval a nerozvíjel se bez pomoci, například z programu Active citizens fund, financovaného z Fondů EHP a Norska.

Přejít nahoru