Konference Autismus v praxi

Každoroční odborná konference Autismus v praxi. Odborné příspěvky, kazuistiky, zkušenosti rodičů.

Autismus v praxi je pravidelná odborná konference pořádaná Národním ústavem pro autismus, která se věnuje tématům související s problematikou poruch autistického spektra. Letošní ročník konference se ponese v duchu mezinárodní spolupráce, kdy se přední odborníci z České republiky ale i zahraničí podělí o své bohaté zkušenosti a získané know-how s prací s lidmi s PAS. Součástí odborného programu jsou aktuálně diskutovaná témata, které přednesou nejen pracovníci Národního ústavu pro autismus, ale především rodiče klientů s poruchou autistického spektra. Cílem konference je nabídnout ověřené postupy, které se odborníkům či rodičům osvědčily v náročné péči o lidi s autismem, a které tak mohou být inspirací pro jiné. Letošní ročník se díky svému obsahu stává ročníkem zprostředkovávající multiperspektivitu, a to i na mezinárodní úrovni.

V pořadí již osmá konference pořádaná Národním ústavem pro autismus, z.ú., která se věnuje tématům související s problematikou poruch autistického spektra proběhne 20. – 21. října 2022 v konferenčních prostorách OKsystemu v Praze.

V tomto roce se nebude jednat pouze o konferenci kazuistickou, do programu jsou zařazeny odborné příspěvky z České republiky. Cílem konference je nabídnout ověřené postupy, které se odborníkům či rodičům osvědčily v náročné péči o lidi s autismem, a které tak mohou být inspirací pro jiné.

V letošním roce se můžete těšit na zajímavá a aktuálně diskutovaná témata týkající se problematiky autismu, která vám odprezentují vystupující z České republiky.

Prohlédnout si program konference

Videozáznam z 8. ročníku konference AUTISMUS V PRAXI k zakoupení

Konferenční poplatek zahrnuje vstup na dvoudenní celodenní akci, občerstvení i nápoje. Ubytování nezajišťujeme.

Potvrzení o registraci společně s fakturou bude zasílán vždy v pátečních dnech na email zaregistrovaného zájemce.

Každý z účastníků obdrží po absolvování akce osvědčení.

Registrovat se můžete ZDE.

Přejít nahoru