Inzerce klientů

Hledání práce a nabídky trávení volného času

Nabídka truhlářských výrobků

Jmenuji se Josef Zdrůbek a od roku 2020 jsem vyučen v oboru truhlářské práce na SOŠ Jarov a od vyučení se zabývám výrobou drobného truhlářského sortimentu. Dobu na vyřízení jedné zakázky mám stanovanou na dva měsíce (červenec a srpen), protože výrobu provádím ve své truhlářské dílně na chalupě. Peníze si účtuji jen za materiál, který použiji na výrobu dané zakázky.
Budu rád, když tuhle nabídku využijete a v případě zájmu se ozvete na můj e-mail: josef.zdrubek@seznam.cz nebo se podíváte na moji facebookovou stránku Klub dřevěná truhlárna, kde najdete leták s ukázkou toho, jaký sortiment vyrábím.
Děkuji.
Josef Zdrůbek, váš truhlář

Bydlení

Samostatné spolubydlení

Jsem máma 31letého syna Karla s diagnostikovaným autismem. Pracuje v kavárně a je také klientem Chráněného bydlení NAUTIS. Do bytu za ním docházejí asistenti s jejichž pomocí zjišťuje, co všeho sám zvládne. Jako jiní rodiče, stále přemýšlíme co dál. Popravdě, i když nezvládá vše, je nadšený, že je občas bez nás a je spokojenější, než pod naším stálým dohledem. Ale naše starosti o něj, co se s ním děje, tu stále jsou. I na základě těchto zkušeností jsem si udělala představu, co by mohlo synovi vyhovovat. Myslím, že něco jako domov, ale s kamarády. Něco jako chráněné bydlení v pronajatém bytě, kde by každý měl svůj pokoj. Mít možnost být ve společnosti, ale i mít svůj klid. Podpora asistentů by nebyla potřeba neustále, spolubydlící by si pomáhali vzájemně.
Pokud by vás oslovila moje myšlenka a chtěli byste ji se mnou dále rozvíjet, napište mi na e-mail: milada.typltova@gmail.com


Práce

Grafik – designer

Ondřej (34 let) shání tipy na pracovní příležitosti v oboru DTP grafik / 2d nebo 3D designer / vizualizace.
Kontaktovat ho můžete na e-mailu: xiraxis@seznam.cz nebo prostřednictvím Linkedin.
Ukázky Ondřejovy tvorby si může prohlédnout ZDE.


Zájmy

Parťák na ryby

Ahoj, jmenuji se Tomáš, je mi 19 a rád chodím na ryby. Někdy s mámou, někdy sám. Hledám parťáka na ryby. Holku i kluka. Taky rád sportuju (florbal, fotbal, stolní tenis, cyklistika) a rád bych s někým sportoval. Bydlím sám v bytě v Praze, jsem samostatný. Ozvi se mi, prosím, na mobil 737 162 079. Budu rád. Díky.


Doučování

Doučování programování
Dobrý den, hledám online doučování na programování v PHP.
Umím:
1.   naprogramovat databázové stránky v PHP (mysql),
2.   vytvořit objektově orientované aplikace v PHP (absolvoval jsem tento kurz: https://www.itnetwork.cz/php/oop),
3.   základy MVC architektury v PHP (absolvoval jsem tento kurz: https://www.itnetwork.cz/php/mvc)

Chtěl bych se naučit:
1.   Programovat ve frameworku symfony na úrovni profesionála. (V současnosti umím pouze jednoduché aplikace v symfony bez mysql-např. kalkulačku.)

Jsem velmi časově flexibilní, až se zlepší situace ohledně covidu, dojedu za Vámi kamkoliv po Praze a úzkém okolí. Mohu nabídnout 400 Kč za hodinu. Hledám doučování na 1 hodinu týdně.
Tel.: 732 22 44 73, email: davidkrystofkrusinsky@seznam.cz


Práce

Asistent pedagoga hledá práci
Mladý muž na autistickém spektru hledá práci jako asistent pedagoga v MŠ. Šest let praxe v MŠ jako učitel i asistent. Pouze Praha. Kontakt: +420 731 853 800, Podzemsky.petr@seznam.cz.

Přejít nahoru