NAUTIS FEST 2022 se uskuteční 19. června

Multižánrový festival NAUTIS FEST, který každoročně vzniká ve spolupráci našich zaměstnanců a příznivců, dobrovolníků a lidí s poruchou autistického spektra, nabídne 19. června tradičně v Písecké bráně pestrou zábavu zejména pro děti.

Multižánrový festival NAUTIS FEST, který každoročně vzniká ve spolupráci našich zaměstnanců a příznivců, dobrovolníků a lidí s poruchou autistického spektra, nabídne 19. června tradičně v Písecké bráně pestrou zábavu zejména pro děti. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na služby NAUTIS.
NAUTIS FEST spojuje veřejnost bez ohledu na diagnózu a poskytuje příjemné a tolerantní prostředí, ve kterém se budou návštěvníci cítit dobře bez ohledu na věk, pohlaví či diagnózu. Hlavním cílem NAUTIS FESTu je šířit a zvýšit povědomí veřejnosti o problematice autismu a bořit mýty o tom, že lidé s autismem jsou zcela závislí na pomoci druhých.

Partnery akce jsou Ministerstvo kultury, Magistrát hlavního města Prahy, MČ Praha 6, Písecká brána, Kaufland, FunMio, Merhautovo pekařství, OSA a GRILCENTRUM.CZ.

Přejít nahoru