Mahulena Bočanová je oficiální ambasadorkou NAUTIS

Máme velkou a radostnou novinku! Herečka Mahulena Bočanová se stala první oficiální ambasadorkou NAUTIS! Mahulena je s NAUTIS spjata již delší dobu, jeho služby využívá, má tedy i nezastupitelnou osobní zkušenost.

„Vzhledem k tomu, že mám osobní zkušenost s dítětem s autismem, vím, jak je takový život náročný a odlišný od života běžného. Pečovat o dítě s jakoukoli formou autismu není jednoduché pro oba rodiče, natož pro maminky, které zůstanou samy. Je proto velmi důležité, aby byla k dispozici organizace, na kterou se můžeme s důvěrou obrátit a dostat pochopení, podporu, radu a péči. Zkrátka organizace, která nám dopřeje pocit, že jako rodiče nejsme na autismus sami, že máme partnera. Tím je pro mě NAUTIS, a proto jsem se ráda stala jeho ambasadorkou. Porozumět autismu jde jen srdcem, je to celoživotní práce. Všem rodičům přeju pevné nervy, hodně sil a co nejvíce důvodů k našim drobným radostem,“ vysvětluje Mahulena důvody, pro které se rozhodla spojit své jméno s NAUTIS.

Z nové spolupráce má velkou radost ředitelka NAUTIS, Ing. Magdalena Thorová: „Je skvělé, že do toho jde s námi právě Mahulena. Na základě své osobní zkušenosti věří tomu, co děláme, vidí, jak důležité naše služby jsou, rozumí tomu, co potřebují rodiny s dětmi s autismem. Díky tomu nám může účinně pomoct v naplňování našeho poslání, zprostředkovat veřejnosti, co to je autismus a co obnáší život s touto diagnózou.“

Mahulenu bude možné potkávat na společenských akcích pořádaných NAUTIS a zhostí se také role moderátorky tradičního multižánrového festivalu NAUTISfest, který se každý rok koná v pražské Písecké bráně. Letošní ročník proběhne 15. června.

Přejít nahoru