Blíží se Giving Tuesday, den dobrých skutků!

Chcete nás podpořit? Máte chuť pomáhat? Můžete už za týden! Připojili jsme se k aktivitě Giving Tuesday, mezinárodnímu svátku dárcovství a dni dobrých skutků. Letošní ročník připadá na úterý 27. listopadu 2018.

Světový svátek dárcovství a dobrých skutků Giving Tuesday podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Oslavy se konají po celém světě vždy ve stejný den, slaví se v úterý následující po dni díkůvzdání jako kontrast k nákupnímu šílenství na Black Friday. Celý svět se v tento den spojí, aby pomáhal a konal dobro, včetně Česka. Giving Tuesday v Česku zastřešuje Asociace společenské odpovědnosti. Myšlenka Giving Tuesday vznikla v týmu nadšenců v Belfer Center for Innovation & Social Impact v 92nd Street Y – jednoho z největších kulturních a komunitních center v New Yorku. Zaměstnanci a zakládající členové v roce 2012 spojili své síly s United Nations Foundation a založili globální hnutí Giving Tuesday, do kterého se nyní zapojuje tisíce organizací a firem z více než 150 zemí světa. 

My jsme zveřejnili výzvu na finanční pomoc pro nákup nových pomůcek našeho speciálně pedagogického centra. Chcete-li přispět, naši výzvu najdete na webových stránkách akce. Děkujeme!

Přejít nahoru