Využijte zvýhodněného vstupu na konferenci Autismus v praxi

Jen do 30. 6. Pro osoby s PAS, jejich rodiče a studenty navíc 50% sleva.

Využijte výhodné nabídky sníženého vstupného na odbornou konferenci Autismus v praxi. Cena 3 750 Kč platí pouze do konce června.

Osobám s PAS, jejich rodičům a studentům navíc nabízíme vstup s 50% slevou, jen za 1 875 Kč.

Cena zahrnuje vstup na dvoudenní akci včetně občerstvení a nápojů, prezentační materiály a osvědčení o absolvování dvoudenní akce.

Registrujte se přes e-mail vzdelavani@nautis.cz. Nezapomeňte uvést jméno a příjmení zájemce včetně všech titulů, datum a místo narození účastníka (pro vytvoření osvědčení) a fakturační údaje.

Konference se uskuteční 19. – 20. října 2023 v prostorách Školicího centra OKsystem (Na Pankráci 125, 140 00 Praha 4). Půjde již o devátý ročník odborné konference o tématech související s autismem, kterou organizuje NAUTIS.

V tomto roce se nebude jednat pouze o konferenci kazuistickou. Do programu jsou zařazeny i odborné příspěvky z České republiky a zahraničí. Cílem konference je nabídnout ověřené postupy, které se odborníkům či rodičům osvědčily v náročné péči o lidi s autismem, a které tak mohou být inspirací pro jiné.

Čekají vás zajímavá témata, které pro vás připravují odborníci z různých oblastí. Malou ochutnávku nabízíme již nyní:

  • Mgr. Anna Babčaníková, Bc. Dominika Hejzlarová, Jan Mejsnar a Lukáš Macek: Trojúhelník naděje – přínos case managementu v praxi NAUTIS
  • Bc. David Dean: Implementace sociálního modelu autismu do vzdělávání – podpora autonomie, nezávislosti a celoživotní dovednosti
  • MUDr. Markéta Skácelová: Depresivně-úzkostné poruchy u adolescentů s PAS
  • Mgr. Libuše Neville: Team Teach – rozvoj a podpora pozitivního chování u žáků s náročným chováním
  • Mgr. Martin Kracík: Zkušenosti (dobrá praxe) v rámci vzniku nového DZR 
  • PhDr. Hynek Jůn, Ph.D, Mgr. Martin Kracík: Supervize v sociálních službách
  • Bc. Klára Němcová, Miriam Zindulková, Dan Odvárko: Jak pohovorem nanečisto k práci přijít – moderovaná beseda se zaměstnavatelem a zaměstnancem s PAS

Další témata budeme průběžně aktualizovat.

Přejít nahoru