Týden rané péče 2019

V rámci Týdne rané péče Vás zveme na besedu pro rodiče na téma Specifika smyslového vnímání u dětí s poruchou autistického spektra (se zaměřením na potíže s jídlem).

Ve středu 6. 11. 2019 od 17.00 do 19.00 v prostorách Střediska včasné intervence NAUTIS, Písecká 5, Praha 3 – Vinohrady.

U dětí s autismem můžeme často pozorovat specifické odlišnosti ve smyslovém vnímání, které výrazně ovlivňují jejich prožívání a chování v běžných situacích. Na besedě se budeme věnovat nejčastěji se objevujícím potížím tohoto typu, s důrazem na oblast jídla.

Setkání bude jako tradičně zčásti věnováno přednášce a zčásti Vašim dotazům a diskuzi k tématu.

Besedu povede ředitel Střediska včasné intervence Bc. Jan Kouřil a je určená pro uživatele služeb Střediska včasné intervence NAUTIS.

Zájemci se mohou přihlašovat zde.

V případě dotazů či pro odhlášení se obracejte na email jan.kouril@nautis.cz

Máte-li zájem o zajištění hlídání dětí v době setkání, obraťte se na Mgr. Jana Šlosárka (vedoucí služby osobní asistence), jan.slosarek@nautis.cz, tel.: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript 774 723 196, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a to co nejdříve, nejpozději však do pátku 1.11.2019. Jedná se o placenou službu (viz aktuální sazebník služby osobní asistence NAUTIS). Zároveň sdělte, prosím, svůj požadavek spolu s upřesněním představ, jak má asistence probíhat, jaké jsou individuální zvyky a specifika dítěte. Kapacitní možnosti asistenční služby jsou omezené, a proto záleží na aktuální vytíženosti asistentů, zda bude možné hlídání zajistit.

Přejít nahoru