Odborná konference Autismus v praxi bude už za měsíc

7. ročník konference proběhne v termínu 21. - 22. října 2021 v živém vysílání z hotelu Olšanka.

V pořadí již sedmá konference pořádaná Národním ústavem pro autismus, která se věnuje tématům související s problematikou poruch autistického spektra, proběhne 21. – 22. října 2021 ve formě streamování.

Autismus v praxi je pravidelná odborná konference pořádaná Národním ústavem pro autismus, která se věnuje tématům související s problematikou poruch autistického spektra. Letošní ročník konference se ponese v duchu mezinárodní spolupráce, kdy se přední odborníci z České republiky ale i zahraničí podělí o své bohaté zkušenosti a získané know-how s prací s lidmi s PAS. Součástí odborného programu jsou aktuálně diskutovaná témata, které přednesou nejen pracovníci Národního ústavu pro autismus, ale především rodiče klientů s poruchou autistického spektra. Cílem konference je nabídnout ověřené postupy, které se odborníkům či rodičům osvědčily v náročné péči o lidi s autismem, a které tak mohou být inspirací pro jiné. Letošní ročník se díky svému obsahu stává ročníkem zprostředkovávající multiperspektivitu, a to i na mezinárodní úrovni.

Přinášíme vám možnost zúčastnit se 7. ročníku konference NAUTIS z pohodlí vašeho domova!

Co budete potřebovat: počítač, notebook, tablet nebo mobilní telefon s velmi dobrým internetovým připojením

Jak to funguje: v den konání akce si otevřete odkaz (viz níže), vložíte unikátní kód a přihlásíte se ke sledování živého přenosu akce. Kód obdržíte 3 dny před zahájením akce.

Program konference najdete ZDE.

Registrovat se stále můžete ZDE.

Přejít nahoru