NAUTIS FEST 2018? Přijďte 17. 6. nahlédnout do světa osob s autismem …

Letos už popáté Vás srdečně zveme 17. 6. na NAUTIS FEST – multižánrový festival nejen pro lidi s autismem, který opět jako v předešlých letech zakotví v Písecké bráně na Praze 6.

Dorazte 17. 6. do Písecké brány na Praze 6 na NAUTIS FEST 2018 a užijte si nabitý program pro malé i velké, vynikající jídlo a pití a navíc přispějte dobrovolným vstupným ve prospěch pobytových služeb pro osoby s autismem.

NAUTIS FEST je tradiční součástí osvětové kampaně Porozumět autismu. Festival vzniká za podpory dobrovolníků a ve spolupráci s osobami s autismem, které jsou zapojeny do příprav a realizace i do jeho programu. Cílem festivalu je nahlédnout do světa lidí s autismem, strávit příjemné odpoledne s různorodým programem a přitom se dobře napít a najíst. NAUTIS FEST je určený pro všechny věkové kategorie bez ohledu na pohlaví a diagnózu.

Celý výtěžek je určen na pomoc osobám s autismem. Vstupné nevybíráme, každý má možnost přispět dle svých možností do kasiček veřejné sbírky, kterou máme schválenu Magistrátem hl. m. Prahy. Účinkující vystupují bez nároku na honorář. Součástí výtěžku je i prodej darovaného občerstvení. Festival je pořádán s podporou MČ Praha 6, Magistrátu hl. m. Praha a Ministerstva kultury ČR. A pod záštitou starosty Prahy 6 pana Ondřeje Koláře.

Připojte se k nám. Těšíme se, jak si spolu neděli 17. 6. krásně užijeme! 🙂

Pro aktuální informace prosím sledujte facebookovou událost Nautis fest 2018 – multižánrový festival. Odkaz ZDE.

Přejít nahoru