Hledáme redaktora nového webu AutismPort

Připravovaný web o autismu AutismPort hledá hlavního redaktora!

Rádi a dobře píšete, objevujete nová témata a nebojíte se přijít s vlastním nápadem? Pak by vás mohla zajímat nabídka nově vznikajícího portálu AutismPort, který hledá hlavního redaktora. Cílem projektu je nabídnout komplexní pohled na autismus a vybudovat místo, kde se laická i odborná veřejnost dozví vše potřebné o poruchách autistického spektra – a vy můžete být u toho.

Co byste měli umět?

Velmi dobře česky i anglicky, ovládat stylistiku, skvěle psát a dokázat spolupracovat v rozmanitém týmu. Důležitá je i samostatnost a smysl pro zodpovědnost.

Co bude náplní vaší práce?

Budete vytvářet a koordinovat obsah na webu, psát články a kontrolovat texty jiných autorů. Dále pak úzce spolupracovat s lidmi s autismem i odborníky nebo aktivně vyhledávat nová témata, a to i v mezinárodním měřítku. Případně zajišťovat nutnou administrativu, která se pojí se správou webu a publikací článků.

Co nabízíme?

Do konce roku 2020 práci na 300 hodin, poté plný úvazek. Poskytneme rovněž prostor pro seberealizaci a uplatnění novinářských dovedností, práci v kreativním týmu i podporu odborníků. V neposlední řadě budete mít také jedinečnou možnost vést projekt, který má smysl.

Zaujala vás nabídka? Ozvěte se

Do 8. listopadu 2020 zašlete svůj životopis, krátký motivační dopis a ukázku své práce nebo odkaz na ni na email pavla.hradecka@nautis.cz Výběrové řízení se bude konat rovněž v listopadu. Vybraným účastníkům se včas ozveme. Těšíme se!

Přejít nahoru