Udělejte dnes dobrý skutek

Dnes je den dobrých skutků, Giving Tuesday. Přidejte se k jeho oslavám a ukažte svou štědrost.

Oslavte s námi Giving Tuesday. Třeba drobným příspěvkem do naší sbírky na letní tábory pro děti a dospělé s autismem nebo aspoň jejím sdílením. S vaší podporou budeme moci navýšit kapacitu našich letních táborů a zajistit více personálu. Na pobyt s námi se tak dostane více lidí s autismem, zvládneme jim poskytnout individuálnější péči a jejich rodiny si odpočinou.

Letní tábory pro děti a dospělé s poruchou autistického spektra organizujeme již 20 let. Díky našim dlouhodobým zkušenostem garantujeme jejich vysokou kvalitu, kterou oceňují rodiny lidí s autismem i odborníci. Zájem o naše pobyty je však tak velký, že bohužel nedokážeme vyjít vstříc všem zájemcům.

Děti a dospělí s autismem přitom mnohdy vyžadují intenzivní péči, která často leží jen na bedrech jejich vyčerpaných blízkých. Z důvodu svého handicapu mají navíc děti a dospělí s autismem omezenou možnost vyjet na běžné pobyty či školy v přírodě. Tím přicházejí o příležitost dostat se mimo domov, seznámit se s novými lidmi a místy a získat nové zážitky. Tyto zkušenosti jsou přitom pro ně zásadní v tom, aby v budoucnu dokázali žít i mimo svou rodinu.

Děkujeme všem!

Přejít nahoru