Letošní ročník NAUTIS FESTU se konat nebude

Vzhledem k vládním opatřením se nám bohužel nepodaří uskutečnit ani náhradní termín letošního ročníku.

Vzhledem k mimořádné situaci a vládním nařízením v České republice byl letošní ročník NAUTIS FESTu z původního termínu 30. května přesunut na 15. říjen. Ani tento termín nebude ale možné zrealizovat, jsme tedy nuceni NAUTIS FEST pro tento rok zrušit úplně. Budeme o to více doufat, že se příští rok shledáme v typickém jarním termínu a společně si festival užijeme.


Multižánrový festival NAUTIS FEST, který každoročně vzniká ve spolupráci zaměstnanců a příznivců neziskové organizace Národní ústav pro autismus, dobrovolníků a lidí s poruchou autistického spektra, nabídne pestrou zábavu pro všechny věkové kategorie.
NAUTIS FEST spojuje veřejnost bez ohledu na diagnózu a poskytuje příjemné a tolerantní prostředí, ve kterém se budou návštěvníci cítit dobře bez ohledu na věk, pohlaví či diagnózu. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude jako každý rok věnován na některou ze služeb Národního ústavu pro autismus. Hlavním cílem NAUTIS FESTU je šířit a zvýšit povědomí veřejnosti o problematice autismu a bořit mýty o tom, že lidé s autismem jsou zcela závislí na pomoci druhých.

Přejít nahoru